Aurea na facebook'u
Z życia fundacji / Stoisko

10 maja 2015 r. w Świerklańcu odbyła się X Krajowa Wystawa Psów Rasy Golden Retriever, na której Fundacja miała swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
12 lipca 2014 r. W dniach 12-13 lipca 2014 r. w Starej Miłosnej odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której Fundacja miała swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
3 maja 2014 r. w Świerklańcu odbyła się IX Krajowa Wystawa Psów Rasy Golden Retriever, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
28 wrzesnia 2013 r. W dniach 28-29 września 2013 r. we Wrocławiu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
6 wrzesnia 2013 r. w Konopiskach odbyła się Klubowa Wystawa Retrieverów oraz Krajowa Wystawa Psów Rasowych, na których fundacja miała swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
31 sierpnia 2013 r. w Świętochłowicach odbyła się Krajowa Wystawa Psów Rasowych, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
14 lipca 2013 r. W dniach 13-14 lipca 2013 r. w Starej Miłosnej odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
18 maja 2013 r. w Świerklańcu odbyła się VIII Krajowa Wystawa Psów Rasy Golden Retriever, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierają…c tym samym finansowo naszych podopiecznych.
8 wrzesnia 2012 r. W dniach 8-9 września 2012 r. w Starej Miłosnej odbył‚a się Krajowa Stołeczna Wystawa Psów Rasowych oraz Klubowa Wystawa Retrieverów, na których Fundacja miała swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
23 czerwca 2012 r. w Żyrardowie odbył‚ się Festyn Rodzinny - Sobótkowe Wianki, na którym Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można był‚o zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierają…c tym samym finansowo naszych podopiecznych.
13 maja 2012 r. w Świerklańcu odbyła się VII Krajowa Wystawa Psów Rasy Golden Retriever, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można był‚o zapoznać‡ się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
22 kwietnia 2012 r. w Częstochowie odbyła się™ Krajowa Wystawa Psów Rasowych, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można był‚o zapoznać‡ się™ z działalnością Fundacji oraz kupić‡ fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierają…c tym samym finansowo naszych podopiecznych.
12 czerwca 2011 r. w Lublinie odbyła się Krajowa Wystawa Psów Rasowych, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierają…c tym samym finansowo naszych podopiecznych.
29 maja 2011 r. w Piasecznie odbył‚ się Piknik Rodzinny, na którym Fundacja miała swoje stoisko. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez mieszkańców Piaseczna, a nasze psiaki wzbudzały bardzo duże zainteresowanie i poruszał‚y serca uczestników pikniku. Na stoisku można był‚o zapoznać się z działalnością… Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety i inne psie akcesoria, wspierają…c tym samym finansowo naszych podopiecznych.
3 maja 2011 r. w Świerklańcu odbyła się VI Krajowa Wystawa Psów Rasy Golden Retriever, na której Fundacja miał‚a swoje stoisko. Na stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji oraz kupić fundacyjne gadżety, wspierając tym samym finansowo naszych podopiecznych.
8 maja 2010 r. w Świerklańcu odbyła się V Krajowa Wystawa Psów Rasy Golden Retriever. Na miejscu można było spotkać naszych wolontariuszy, zapoznać się z działalnością Fundacji oraz wesprzeć finansowo naszych podopiecznych.
12 wrzesnia 2009 r. w Warszawie odbyła się Klubowa Wystawa Retrieverów, na której rozdawane były ulotki fundacyjne.
12 wrzesnia 2009 r. w Świerklańcu odbyła się IV Krajowa Wystawa Psów Rasy Golden Retriever. Na miejscu można był‚o spotkać naszych wolontariuszy, zapoznać się z działalnością Fundacji oraz wesprzeć finansowo naszych podopiecznych.

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.


Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, ul. Broniewskiego 64/40, 01-854 Warszawa
tel. 733 784 407
Strona www.aurea.org.pl jest własnoœciš Fundacji Pomocy Goldenom AUREA. Kopiowanie treœci bez zgody właœciciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Polityka Cookies