Aurea na facebook'u
Z życia fundacji / Zjazdy

26 maja 2016 r. W miejscowości Lipiny odbył się XII zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. W gronie 109 osób osób i 64 psów spędziliśmy przesympatyczny i gorący długi weekend.
Dziękujemy przeogromnie:
Dorotce Stradowskiej, która ciężko pracowała, zamiast wypoczywać, aby nasze zjazdowe goldeny wyglądały jeszcze piękniej niż zwykle
Dorocie Walczak za piękne sesje zdjęciowe psów i ich właścicieli.
Basi Błaszkowskiej za poprowadzenie niezwykle ciekawych zajęć węchowych
Sybilli Berwid-Wójtowicz za poszerzanie naszych horyzontów w temacie prawidłowego karmienia psów
Marcie Salamon za pogadankę na temat kwestii zdrowotnych naszych pupili.
4 czerwca 2015 r. W miejscowości Jankowo Dolne odbył się XI zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. W gronie 90 osób osób i 70 psów spędziliśmy przesympatyczny i gorący długi weekend.
Dziękujemy przeogromnie Dorotce Stradowskiej, która ciężko pracowała, zamiast wypoczywać, aby nasze zjazdowe goldeny wyglądały jeszcze piękniej niż zwykle.
Dziękujemy też bardzo serdecznie Basi Błaszkowskiej, Marcie Leśkiewicz i Emilii Czechowicz za poprowadzenie niezwykle ciekawych zajęć ze szkolenia.
Dziękujemy Agnieszce Kauch za wykłady o masażu relakacyjnym i rehabilitacji psów.
6 czerwca 2014 r. W miejscowości Mrówki odbył się X zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. W gronie 80 osób osób i 70 psów spędziliśmy przesympatyczny i gorący weekend.
Dziękujemy przeogromnie Dorotce Stradowskiej, która ciężko pracowała, zamiast wypoczywać, aby nasze zjazdowe goldeny wyglądały jeszcze piękniej niż zwykle.
Dziękujemy też bardzo serdecznie Basi Luiskowej za profesjonalne zorganizowanie ćwiczeń oraz zawodów rally-o.
8 czerwca 2013 r. W miejscowości Powidz odbył się IX zjazd forumowiczów, przyjaciół‚ i podopiecznych naszej Fundacji. W gronie prawie 100 osób i niemal 70 psów spędziliśmy przesympatyczny weekend.
Ogromne podziękowania dla Adama i Michała z firmy BioSante Veterinary Solutions za wykład i podzielenie się z nami bezcenną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa naszych psów.
Dziękujemy Też Dorocie Stradowskiej za cenny wykład w temacie pielęgnacji sierści naszych psiaków oraz za mistrzowski pokaz fachowego cięcia futra goldena.
Dziękujemy bardzo Lidce Rychlewskiej i Agnieszce Kauch z zespołu DogMasters Team Poznań za zorganizowanie świetnej zabawy dla naszych uczestników w Rally-O oraz wykład o pierwszej pomocy przedweterynaryjnej.
11 maja 2012 r. W miejscowości Chańcza odbył się VIII zjazd forumowiczów, przyjaciół‚ i podopiecznych naszej Fundacji. W gronie kilkudziesięciu osób i psów spędziliśmy sympatyczny weekend.
Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność na zjeździe przedstawicielkom szkoły Dog Masters, które poprowadziły niezwykle interesujący wykład i warsztaty na temat posłuszeństwa sportowego Rally-o. Dziękujemy również firmom Go-Dog i Lupine za podarunki dla zjazdowiczów.
21 pazdziernika 2011 r. W miejscowości Antonin odbył‚ się VII zjazd forumowiczów, przyjaciół‚ i podopiecznych naszej Fundacji. W gronie kilkudziesięciu osób i psów spędziliśmy sympatyczny weekend.
Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Purina - marka Pro Plan za obecność na zjeździe ich przedstawiciela dr n. wet. inż. Sybilli Berwid-Wójtowicz, która poprowadził‚a niezwykle interesują…cy wykład i warsztaty na temat żywienia psów oraz za materiał‚y edukacyjne.
Dziękujemy również redakcji miesięcznika Mój Pies za podarowane zjazdowiczom egzemplarze.
13 maja 2011 r. W miejscowoś›ci Wilczyn odbył się VI zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. Spotkaliśmy się w gronie kilkudziesięciu osób i psów, aby spędzić wspólnie pogodny wiosenny weekend. W pięknych okolicznościach przyrody i przy rewelacyjnej pogodzie czas zleciał nam na rozmowach, przy grillu, ognisku, spacerach do lasu i nad wodą™.
Dziękujemy Piotrowi i Iwonie Awenckim za porady dotyczące szkolenia, wychowania oraz pielęgnacji psów.
1 pazdziernika 2010 r. W miejscowoś›ci Ślesin odbył‚ się™ V zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. Spotkalił›my się w gronie kilkudziesięciu osób i psów, aby spędzić wspólnie sympatyczny, jesienny weekend. W pię™knych okolicznoś›ciach przyrody i przy rewelacyjnej pogodzie czas zleciał‚ nam na rozmowach, przy grillu, ognisku, spacerach do lasu i nad wodą.
28 maja 2010 r. W miejscowości Sulejów odbył się IV zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. Spotkaliśmy się w gronie kilkudziesięciu osób i psów, aby spędzić wspólnie sympatyczny weekend. W pięknych okolicznosciach przyrody i przy rewelacyjnej pogodzie czas zleciał nam na rozmowach, przy grillu, spacerach do lasu i nad wodą™.
Udział‚ w naszym zjeździe wzięli też: Marek Fryc, Jerzy i Magda z K9 Dog Training Center, którzy zaprezentowali nam elementy pracy z psem i z którymi rozmawialiś›my na temat szkolenia, nawią…zywania wię™zi oraz rozwią…zywania problemów psio-ludzkich.
Naszymi gośćmi byli również dr Igor Bissenik oraz Adam Wróbel. Mogliśmy wysłuchać niezwykle interesują…cego wykładu na temat rehabilitacji i fizjoterapii psów.
26 wrzesnia 2009 r. Nad morzem, w miejscowoś›ci Piaski, odbył się III zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. Kilkadziesiąt osób i psów spędziło wspólnie sympatyczny weekend delektują…c się ciepł‚ym, wrześ›niowym słońcem nad Bałtykiem.
6 czerwca 2009 r. W Chańczy odbył‚ się II zjazd forumowiczów, przyjaciół i podopiecznych naszej Fundacji. Dwadzieścia pięć goldenów z właścicielami spędziło wspólnie weekend w malowniczo położonym ośrodku nad jeziorem.
Było super: pogaduchy, śniadania i kolacje na świeżym powietrzu, przesympatyczny wieczór przy grillu, no i oczywiście psie szaleństwa w ośrodku, lesie i nad jeziorem. Zdję™cia ze zjazdu można obejrzeć w galerii oraz na naszym forum
19 wrzesnia 2008 r. w Chodczu odbył się I zjazd forumowiczów i podopiecznych naszej Fundacji. Kilkanaś›cie goldenów z właścicielami spędził‚o wspólnie weekend w malowniczo położonym ośrodku w lesie, nad jeziorem.
Było super: wieczorno-nocne pogaduchy, poranne kawo-ś›niadania na świeżym powietrzu, przesympatyczny wieczór przy ognisku, no i oczywiś›cie psie szaleń„stwa w lesie i nad jeziorem.
Udział w naszym zjeździe wzię™li też zaprzyjaźnieni z Fundacją… weterynarze: Irena Raczko i Igor Bissenik.
Mogliśmy wysłuchać niezwykle interesującego wykładu na temat chorób kostno-stawowych oraz skonsultować nasze psiaki ze specjalistami.
Więcej zdjęć ze zjazdu można obejrzeć w galerii oraz na naszym forum

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.


Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, ul. Broniewskiego 64/40, 01-854 Warszawa
tel. 733 784 407
Strona www.aurea.org.pl jest własnoœciš Fundacji Pomocy Goldenom AUREA. Kopiowanie treœci bez zgody właœciciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Polityka Cookies