Aurea na facebook'u
Jak pomóc / Dom tymczasowy

Domy tymczasowe (DT)

To niezwykle ważny i niezbędny element naszej działalności. Brak DT ogranicza, a wręcz uniemożliwia skuteczną pomoc Goldenom. Tylko dzięki umieszczeniu psa w domowych warunkach, możemy poznać i ocenić jego charakter, stan zdrowia, usposobienie, przyzwyczajenia, nawyki, zachowania w codziennym życiu, lęki, stosunek do innych zwierząt i ludzi i tym samym właściwie przygotować go do adopcji, a następnie znaleźć najbardziej odpowiedni dom.

Opieka tymczasowa nad psem w potrzebie jest niezwykłym doświadczeniem. Wymaga co prawda dużego zaangażowania, ale daje jednocześnie ogromną, z niczym nieporównywalną, radość i satysfakcję.
Wzięcie goldena pod tymczasową opiekę to, oprócz pięknego daru serca, także szansa dla osób, które, z różnych względów, nie mogą mieć więcej niż jednego psa na stałe. Pozwala bowiem choć przez pewien czas na posiadanie i obcowanie na co dzień z więcej niż jednym psem.
Dom tymczasowy to dla psa trafiającego pod naszą opiekę początek nowego życia. I choć dla tymczasowego Opiekuna moment rozstania z jego podopiecznym jest niezwykle trudnym i wzruszającym doświadczeniem, nie ma nic wspanialszego od świadomości, że kolejny golden znalazł swoje miejsce na ziemi.

Zachęcamy i zapraszamy do aktywnego włączenia się w pomoc goldenom w potrzebie, stając się domem tymczasowym.

Zapoznaj się z zasadami DT klikając tutaj

Jeżeli chcesz zaoferować dom tymczasowy lub masz pytania z tym związane, napisz do nas: fundacja@aurea.org.pl lub zadzwoń tel. 733 784 407

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.


Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, ul. Broniewskiego 64/40, 01-854 Warszawa
tel. 733 784 407
Strona www.aurea.org.pl jest własnoœciš Fundacji Pomocy Goldenom AUREA. Kopiowanie treœci bez zgody właœciciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Polityka Cookies