Aurea na facebook'u
Jak pomóc / Adopcja wirtualna

Przeczytaj artykuł:


Często zdarza się tak, że pomimo ogromnych chęci, nie możesz z różnych przyczyn stworzyć psu prawdziwego domu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest adopcja wirtualna, która pozwala zaopiekować się konkretnym psem na odległość.
Wirtualna adopcja polega na współudziale w opiece nad psem poprzez częściowe lub całkowite pokrycie kosztów utrzymania wybranego podopiecznego Fundacji. Taka forma pomocy daje mnóstwo satysfakcji i radości Wirtualnemu Opiekunowi, a nam pozwala zapewnić psu najlepszą opiekę bez zamartwiania się o finanse.
Dlatego, jeśli masz wśród naszych podopiecznych swojego ulubieńca, którego los nie jest Ci obojętny i któremu chcesz pomóc, ale fizycznie nie możesz tego zrobić - zostań jego Wirtualnym Opiekunem.


Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, grupa ludzi (np. szkoła, klasa, grupa przyjaciół, rodzina, itp.) czy też firma (dla której może być to dodatkowa forma reklamy).
Aby zostać Wirtualnym Opiekunem wystarczy wysłać maila na adres: fundacja@aurea.org.pl z deklaracją objęcia konkretnego psa adopcją wirtualną oraz wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę na konto:

Fundacja Pomocy Goldenom AUREA
rachunek bankowy: 79 2130 0004 2001 0444 8270 0001
w tytule przelewu wpisując: Wirtualna adopcja + imię psa.

Pieniądze z wpłat na wirtualną adopcję psa przeznaczane są w całości na pokrycie kosztów jego utrzymania tj. leczenia, wyżywienia lub pokrycia opłat za hotel (w przypadku psów, które nie przebywają w domach tymczasowych).
Wirtualny opiekun sam decyduje, jaką kwotę chce co miesiąc wpłacać na utrzymanie swojego podopiecznego. Im jest ona większa, tym większa jest stabilność finansowa, dzięki czemu możemy pomagać psom lepiej i sprawniej.
Wirtualny Opiekun może także wspomóc swojego podopiecznego rzeczowo np. przesyłać zabawki, akcesoria lub przysmaki dla wybranego psa.
Wirtualny Opiekun otrzyma od nas specjalne podziękowania. Ponadto, w karcie danego psa na stronie internetowej zostanie umieszczona informacja o tym, kto jest jego Wirtualnym Opiekunem. Jeśli Wirtualny Opiekun jest naszym forumowiczem, to umieścimy specjalną informację również w jego podpisie. Wirtualny Opiekun może oczywiście chcieć pozostać anonimowym, w takiej sytuacji prosimy o poinformowanie nas o tym.
W każdej chwili można zrezygnować z wirtualnej adopcji, bez podawania przyczyn. W takim przypadku prosimy jedynie o informację o rezygnacji. Zaznaczymy jednocześnie, że Fundacja nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji psa.
Pies będący pod opieką wirtualną może zostać adoptowany. Adopcja wirtualna w takiej sytuacji wygasa, a Wirtualny Opiekun zostaje o tym fakcie odpowiednio wcześniej poinformowany. Może wtedy zdecydować czy chciałby zostać Wirtualnym Opiekunem innego psa.
Jeden pies może mieć więcej niż jednego opiekuna wirtualnego, a jeden opiekun wirtualny może mieć pod opieką więcej niż jednego psa.

Dziękujemy wszystkim Opiekunom Wirtualnym ! Wasza pomoc ma ogromne znaczenie !dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.


Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, ul. Broniewskiego 64/40, 01-854 Warszawa
tel. 733 784 407
Strona www.aurea.org.pl jest własnoœciš Fundacji Pomocy Goldenom AUREA. Kopiowanie treœci bez zgody właœciciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Polityka Cookies