Aurea na facebook'u
Goldeny / Nasi podopieczni

Poniżej prezentujemy goldeny, które aktualnie znajdują się pod opieką fundacji. Psy te przebywają w domach tymczasowych, gdzie są przygotowywane do adopcji lub gotowe do niej, czekają na swój nowy dom.

Jeśli chcesz adoptować któregoś z naszych podopiecznych, przeczytaj zasady adopcji kliknij tutaj


Imię: GIBS
Wiek: 5 lat
Miasto: Gdańsk
Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany
Charakter:
Status: w przygotowaniu do adopcji
Wirtualna Adopcja: od 06.2017 Justyna Szumieł, od 08.2017 Paweł Gieraszczenko, od 09.2017 Edyta Gajewska, od 08.2017 Katarzyna Lewandowska, Adoptuj mnie wirtualnie.
GIBS ma swój wątek na forum. Czytaj więcej.
5-letni Gibs trafił pod naszą opiekę w czerwcu 2017 r. Zabraliśmy go ze schroniska w Bydgoszczy, gdzie niestety, mimo najszczerszych chęci schroniskowego lekarza, dotychczasowe leczenie stanu zapalnego gruczołu okołoodbytowego nie zakończyło się sukcesem.
Pod naszą opieką Gibs przeszedł operację usunięcia gruczołu okołoodbytowego oraz dwóch przetok, które się utworzyły. Niestety po jakimś czasie stan Gibsa się pogorszył i konieczna była reoperacja.
Lekarze tym razem znaleźli żródło problemów Gibsa - bambusowy 20 cm patyk do szaszłyków wbity pod kręgosłupem, głęboko w mięśniach, penetrujący aż do jamy miednicy. Nie wiadomo jak długo tam tkwił i którędy się dostał. Jedno jest pewne - Gibs miał naprawdę wiele szczęścia i gdyby nie dociekliwość lekarzy, nie mielibyśmy szans na skuteczne wyleczenie i uratowanie go.
Gibs dał się poznać jako przesympatyczny, łagodny, pełen energii pies.
Gibs przebywa w domu tymczasowym w Gdańsku, gdzie zostanie przygotowany do adopcji.

brak zdjęcia
LOLA
brak zdjęcia
SZOGUN
brak zdjęcia
GIBS
brak zdjęcia
KORA
brak zdjęcia
DEXTER
brak zdjęcia
ELZA
brak zdjęcia
FORREST
brak zdjęcia
MILO

dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.


Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, ul. Broniewskiego 64/40, 01-854 Warszawa
tel. 733 784 407
Strona www.aurea.org.pl jest własnoœciš Fundacji Pomocy Goldenom AUREA. Kopiowanie treœci bez zgody właœciciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Polityka Cookies