Aurea na facebook'u
Wspierają nas / Firmy


Dziękujemy Dorocie Stradowskiej, prowadzącej salon pielęgnacji psów w Klaudynie, za darmowe strzyżenie psów przebywających pod naszą opieką, zniżki na strzyżenie psów adoptowanych od nas oraz za pomoc w promocji naszych działań.


Dziękujemy Martynie z Salonu Kostka w Będzinie, za darmowe strzyżenie psów przebywających pod naszą opieką oraz zniżki na usługi dla psów adoptowanych od nas.


Dziękujemy Magdzie z Czajkowska Grooming, prowadzącej salon pielęgnacji psów w Krakowie, za zniżki na strzyżenie psów przebywających pod naszą opieką, zniżki na strzyżenie psów adoptowanych od nas.


Dziękujemy Animal Park za życzliwość, współpracę i umożliwienie godnego pożegnania naszych fundacyjnych podopiecznych oraz psów adoptowanych z fundacji, które odeszły do Psiego Nieba.


Dziękujemy Marcie Leśkiewicz ze szkoły dla psów WESOŁA ŁAPKA w Warszawie za bezpłatną pomoc szkoleniową dla psów przebywających pod naszą opieką, zniżki na szkolenie goldenów adoptowanych od nas oraz za pomoc w promocji naszych działań.Dziękujemy Emilii Czechowicz ze szkoły dla psów Psie ABC w Warszawie za bezpłatną pomoc szkoleniową dla psów przebywających pod naszą opieką oraz za pomoc w promocji naszych działań.Dziękujemy Magdalenie Waligórze ze szkoły dla psów WESOŁA ŁAPKA w Poznaniu za bezpłatną pomoc szkoleniową dla psów przebywających pod naszą opieką, zniżki na szkolenie goldenów adoptowanych od nas oraz za pomoc w promocji naszych działań.Dziękujemy Jackowi Lewkowiczowi ze szkoły tresury psów HITT DOG w Krakowie za bezpłatną pomoc szkoleniową dla psów przebywających pod naszą opieką oraz za zniżki na szkolenie goldenów adoptowanych od nas.


Dziękujemy Paulinie Kuźmińskiej i Małgorzacie Schiller z firmy MERDU-MERDU, zajmującym się opieką nad psami i ich szkoleniem w Warszawie, za bezpłatną pomoc szkoleniową dla psów przebywających pod naszą opieką oraz zniżki na szkolenie i opiekę nad goldenami adoptowanymi od nas.Dziękujemy firmie Geulincx Poland Sp. z o.o., będącej twórcą Międzynarodowej Bazy Danych SAFE-ANIMAL, za współpracę w zakresie prowadzenia bazy zachipowanych psów.Dziękujemy Polskiemu Towarzystwu Rejestracji Zwierząt za współpracę w zakresie prowadzenia bazy zachipowanych psów.Dziękujemy firmie Idexx Laboratories Polska za współpracę w zakresie badań naszych podopiecznych.Dziękujemy firmie Laboratorium Vetlab s.c. za współpracę w zakresie badań naszych podopiecznych.Dziękujemy laboratorium weterynaryjnemu LAB-WET za współpracę w zakresie badań naszych podopiecznych.Dziękujemy firmie Trusco PHU, będącej wyłącznym importerem i dystrybutorem karm i suplementów Koebers www.koebers.pl, za bardzo korzystne rabaty na karmy dla naszych podopiecznych oraz za pomoc w promocji naszych działań.Dziękujemy firmie Genus Consulting, prowadzącej sklep internetowy www.sklep.myfriend.pl, za bardzo korzystne rabaty na karmy dla naszych podopiecznych.


Dziękujemy Magdzie i Dominikowi prowadzącym sklep internetowy Furkidz, za współpracę.


Dziękujemy Ani i Joli prowadzącym sklep internetowy Superdog, za współpracę i wspieranie naszych działań.


Dziękujemy Izie prowadzącej sklep internetowy Psygoda, za współpracę i wspieranie naszych działań.


Dziękujemy firmie ModernPet, prowadzącej sklep internetowy sklep.modernpet.pl, za bardzo korzystne rabaty dla naszych domów adopcyjnych i tymczasowych.


Dziękujemy Wojciechowi Siwemu, właścicielowi sklepu internetowego www.e-legowisko.pl, za wsparcie naszej fundacji poprzez przekazywanie części zysków z każdej sprzedaży dedykowanej naszej fundacji.


Dziękujemy ekipie produkującej szarpaki polarowe Woof za zniżki na szarpaki dla psów przebywających pod naszą opieką oraz dla psów adoptowanych od nas.


Dziękujemy sklepowi p1es.pl, oficjalnemu przedstawicielowi Julius K-9, za zniżki na zakupy dla psów przebywających pod naszą opieką.


Dziękujemy sklepowi internetowemu Doglovers, za przekazywanie naszej fundacji części zysków ze sprzedaży.


Dziękujemy sklepowi D&C Design za przedmioty podarowane na aukcje


Dziękujemy sklepowi fordogs.pl za przedmioty podarowane na aukcje


Dziękujemy sklepowi Planeta Zoo za przedmioty podarowane na aukcje


Dziękujemy firmie Vetoquinol prowadzącej funpage Szczęśliwe zwierzaki - Happy pets za przedmioty podarowane na aukcje


Dziękujemy drukarni Adarmar za wspieranie naszych działań.


Dziękujemy agencji reklamowej CSk Studio za wspieranie naszych działań.


dotpay
Korzystając z usługi DOTPAY możesz szybko i łatwo dokonać wpłaty na nasze konto.


Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, ul. Broniewskiego 64/40, 01-854 Warszawa
tel. 733 784 407
Strona www.aurea.org.pl jest własnoœciš Fundacji Pomocy Goldenom AUREA. Kopiowanie treœci bez zgody właœciciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.
Polityka Cookies