Wirtualni Opiekunowie

Osoby, które nie pozostały obojętne na los goldenów w potrzebie i otoczyły naszych podopiecznych wirtualną opieką.

Dzięki tym wszystkim osobom nasi podopieczni mogli rozpocząć nowe, lepsze życie.

Gosia Adamska (Astra)
Katarzyna Adler (Luna, Marcel, Bazis, Henry, Majlo, Jaskier, Daisy, Molly, Hula, Nena, Szogun)
Joanna Szymczak-Barszcz (Amber)
Bronisława Bednorz (Joly, Hilda, Elza)
Aleksandra Szturc-Bednorz (Lemon, Holka, Riko, Loki, Kuki, Joly, Hilda, Elza)
Joanna Belowska (Megi)
Ewa Bill (Harry)
Marta Borkowska (Lilu)
Małgorzata Cieplak (Kuki)
Agnieszka Czarnobil (Cortina, Sonia)
Katarzyna Czerniakiewicz (Donia, Nutka, Amor, Sisi, Lea, Norman, Szogun)
Ilona Dałek (Lea, Fado)
Paulina Draganek (Milo)
Agnieszka Dratwa (Bella, Perła, Nex, Baja)
Paulina Duda (Chief, Fido, Elvis, Yoko, Gaga)

Dorota Eysymontt (Kaspar)
Ewa Frydrych (Goldi, Wally, Nena, Milo)
Edyta Gajewska (Erni, Gaga, Bąbel, Fado, Bemol, Gibs)
Małgorzata Gawrońska (Mela)
Paweł Gieraszczenko (Tosia, Norman, Yoko, Gibs)
Joanna Grab (Badi, Scooby)
Agata Gądek (Luna)
Monika Gębska (Bono)
Agnieszka Hudzińska (Agi, Wera, Marino)
Katarzyna Hutkowska (Lara, Wera)

Natalia Infusino (Majlo, Bazis)
Małgorzata Jach (Forrest)
Joanna Jackowska (Forrest)
Marzena Jasińska (Dargo)
Paulina Jamka (Fiona, Lilu)
Jakub Jankowski (Donia)
Katarzyna Jeżewska (Frajda, Ralf, Niko)
Judyta Judek (Edi, Saba)
Elżbieta Kacejko (Erni, Sisi)
Katarzyna Kacejko (Lucky, Milo)
Anita Karczewska (Bibi)
Sylwia Kmiećkowiak (Beny, Lena, Nena)
Joanna Kołt (Niko)

Joanna Kowalik (Ozi)
Monika Kowalska (Kaja, Morris, Hektor, Sonia, Kora, Elza, Egon)
Dorota Kucicka (Gordon)
Katarzyna Kwiatkowska (Amber, Yogi, Flipper, Karmel, Teddy, Egon, Badi, Wally, Bilbo, Dexter)
Jolanta Kwiecień (Donia)
Aneta Kwitek (Bono, Aura, Donia)
Martyna Kuczyńska (Sara)
Ewa Wnęk-Leduchowska (Milo)
Katarzyna Lewandowska (Fiona, Tosia, Norman, Gibs)
Jakub Lewandowski (Aron)
Alicja Loba (Edi, Neska, Big, Czesia, Chief, Bąbel, Fado, Kora)

Dominika i Kamil Łaguna (Beny, Rumpel, Lena, Riko, Nela, Logan, Joly, Norman, Forrest)
Paulina Ładziak (Maniek)
Iza Łapacz (Kado)
Małgorzata Łyczba (DJ, Nila, Azja, Wera, Nena)
Natalia Masłowska (Jack, Lea, Forrest)
Katarzyna Michalak (Momo, Happy, Czesia)
Danuta Mikołajczyk (Elza, Megi, Norman)
Magda Morycińska (Hektor, Simba, Elmo, Megi)
Ela Mularczyk (Wera, Dora, Luis, Lucy, Verdi, Cindy, Thomas, Parys, Karmel, Kelso, Ares, Logan, Joly, Lea, Dargo, Dexter)
Tamara Nowak (Niko, Megi)
Joanna Nowikowska (Lula)
Agnieszka Okoń (Forrest)
Grzegorz Orłowski (Norman)
Monika Oziębłowska (Kaja, Astra, Neska, Sisi, Lea, Kiara, Kora)

Anna Petkowicz (Greta, Pati)
Kamil Pieczątkiewicz (DJ)
Dorota Pietrusiewicz (Kaspar)
Monika Piotrowska (Jasper)
Ola Powierża (Logan, Franio, Kora, Megi)
Przedszkole nr 9 (Harry)
Czesław Przybyła (Hilda, Elza)
Dominika i Tomasz Radomscy (Charlie)
Natalia Retmańska (Morris)
Natalia Rojek (Blues)
Anna Rypień (Sonia)
Agata Lantner-Rypień (Donia, Lea, Megi)
Waldtraud Sacher (Roco, Rubin, Bibi, Kuki, Majlo, Bonus)
Beata Seferyńska (Sisi, Milo, Fado)
Joanna Skibowska (Kaspar)
Monika Skrzyńska (Ert)
Joanna Smokowska (Majka, Borys, Elza, Kiara, Beza, Hula, Elvis, Norman)
Małgorzata Stachowicz (Pola, Bella, Tobi, Olly, Bary, Cindy, Gama, Harry)
Dominika Stelmachowska (Snowy, Parys)
Joanna Wagner-Stołowska (Kaspar)
Dorota Stradowska (Robin)
Iwona Strusińska (Ana)

Katarzyna Szeniak (Figo)
Marcin Szturc (Hilda, Elza)
Katarzyna Szubińska (Bizia)
Justyna Szumieł (Sisi, Dargo, Gibs)
Marcin Świeca (Pati)

Iza Teodorczuk (Tobi, Wera, Saba)
Brygida Napierała-Toboła (Niko, Luna, Emma)
Robert Urban (Agi)
Dorota Wajner (Norman)
Ewa Walaszek (DJ)
Magda Wasiak (Donia)
Agnieszka Widymajer (Beza)
Krzysztof Wiech (Lilo, Yogi)
Dariusz Wieczorek (Happy, Wally, Logan, Harry, Fado)
Marta Wojciechowska (Fido, Wally, Kora, Bemol)
Tomasz Wójtowicz (Dexter)
Dorota Wrzosek (Shrek, Alma)
Dorota Wultańska (DJ)
Agnieszka Ziaja (Genom, Mobi)
Agnieszka Zięcina (Fido)